Jums nereikia išleisti visos algos, kad savo veido odai suteiktumėte profesionalią priežiūrą.

 

Veido odos priežiūra yra viena iš svarbiausių moters ritualų. Visos naudojamos priemonės turi veikti kaip vienas kompleksas suteikiantis Jūsų veido odai visokeriopą pagalbą.

Kai atsiranda veido odos problemos: kapiliarai, pigmentinės dėmės, ryškios mimikos raukšlelės, odos šerpetojimas – tai mus veikiančių faktorių pasekmė.

Ir kaip to išvengti?

Skaityti plačiau…


Mažai žinomos kolageno sąvybės – kodėl svarbu tai žinoti ir rinktis  hidrolizuotą kolageną.

 

Kolageno papildų būna įvairiausių pavidalų. Tabletės, milteliai ir skystis.

Ką pasirinkti? Štai, kur klausimas!

Skaityti toliau…


3 pagrindinės taisyklės – kaip perkant dovanas neviršyti savo biudžeto.

 

Artėjant šventėms, visada mus apgaubia didžiulės emocijos, norisi nustebinti savo artimuosius, pradžiuginti savo draugus. Bet, kad šventinės nuotaikos neužgožtų tuščia piniginė anksčiau negu Jūs tikėjotės būtina atlikti kelis darbus.

Skaityti toliau…

 


 

Ar žinojote, kad veido kaukės turi didelį poveikį Jūsų odai – jei naudojate teisingai.

Šiuo metu veido kaukių pasiūla yra labai didelė, svarbiausia žinoti taisykles –  kaip išsirinkti tinkamiausią ir teisingai ją naudoti.

Bet turbūt svarbiausia iš viso jas naudoti! Greičiausiai jei paklaustume Jūsų, kada paskutinį kartą lepinote savo veido odą kaukėmis, išgirstume labai daug pasiteisinimo, kodėl Jūs to nedarote. Pirmiausia yra labai gerai žinoti naudą – turbūt nerasime moters, kuri nenorėtų, kad jos veido oda ilgiau išliktų jauna, skaisti ir švytinti. Tam reikalinga ir odos priežiūra, bei atsakingas priemonių naudojimas.

Taigi ką reikia žinoti apie veido kaukes ir kokia veido kaukė Jums tiks labiausiai?

Skaityti plačiau…